| Management number | 217720990 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $9.77 | Model Number | 217720990 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Luber-finer T715A Transmission Filter
| Brand | Luber-finer |
|---|---|
| Model | T715A |
| Exterior | Machined |
| Item Weight | 0.01 ounces |
| Manufacturer | Luber-finer |
| Item model number | T715A |
| Package Dimensions | 17.5 x 14.25 x 5 inches |
| Manufacturer Part Number | T715A |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form