| Management number | 216386525 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $8.80 | Model Number | 216386525 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||






| UPC | 843324156264 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Voltage | 120 Volts |
| Wattage | 50 watts |
| Bulb Base | E27 |
| Brand Name | LSE Lighting |
| Light Type | 3000K |
| Model Name | LSE-JDR-E27-50W |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Light Color | 3000K |
| Manufacturer | Light Spectrum Enterprises Inc |
| Model Number | LSE-JDR-E27-50W |
| Material Type | Glass |
| Number of Items | 1 |
| Additional Features | High Efficiency |
| Included Components | Light Bulb |
| Specific Uses For Product | Appliance |
| Manufacturer Warranty Description | 1 year warranty. |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form