| Management number | 217023567 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $9.60 | Model Number | 217023567 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| UPC | 600231339759 |
|---|---|
| Model | 12v 60w |
| Brand Name | LLTOP |
| Item Weight | 16 ounces |
| Part Number | LLT-PSCBWP-60W |
| Manufacturer | LLTOP |
| Power Source | Corded Electric |
| Mounting Type | Protruding |
| Current Rating | 5 Amps |
| Maximum Frequency | 60 Hz |
| Minimum Frequency | 50 Hz |
| Included Components | 60w DC12v Waterproof LED Transformer , a pair of solder seal wire connector |
| Item Dimensions D x W x H | 2.3"D x 6.9"W x 0.98"H |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form