| Management number | 216956748 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $12.00 | Model Number | 216956748 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
LinkDocs 148A Toner Cartridge Compatible for HP 148A W1480A 148X W1480X Toner Cartridge used with HP LaserJet Pro 4001n 4001dn 4001dw MFP 4101fdn MFP 4101fdw Printer
| Brand | LinkDocs |
|---|---|
| Color | 148A 1x BLACK |
| Model Name | LHW1480A |
| Page Yield | 2900 |
| Item Weight | 0.96 Kilograms |
| Manufacturer | LinkDocs |
| Model Number | LHW1480A |
| BuiltIn Media | Toner Cartridge, 1pc 148A, W1480A |
| Item Type Name | Toner Cartridge |
| Compatible Devices | Printer |
| Dualsided printing | No |
| Warranty Description | 2 Years |
| Compatibility Options | Remanufactured |
| Other Special Features of the Product | High Yield |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form