| Management number | 216904265 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $9.80 | Model Number | 216904265 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Size | 16" x 24" |
|---|---|
| Color | Gray |
| Theme | Solid |
| Pattern | Solid |
| Brand Name | Vargottam |
| Unit Count | 2.0 Count |
| Fabric Type | Polyester |
| Pillow Type | Throw Pillow |
| Closure Type | Zipper |
| Manufacturer | Vargottam |
| Model Number | VGM-ODFLP-905633-VGM-ODFLP-1W-16X24" |
| Material Type | Polyester |
| Number of Sets | 1 |
| Number of Items | 2 |
| Number of Pieces | 2 |
| Included Components | 2 Lumbar Rectangular Cushion Covers |
| Item Dimensions L x W | 18"L x 12"W |
| Manufacturer Part Number | VGM-ODFLP-905633-VGM-ODFLP-1W-16X24" |
| Product Care Instructions | Machine Wash |
| Recommended Uses For Product | Outdoor |
| Other Special Features of the Product | Durable,Waterproof |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form