| Management number | 217136098 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $9.12 | Model Number | 217136098 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Model | ITCD-02TX |
|---|---|
| Frequency | 60 Hz |
| Brand Name | İnca |
| Cable Type | Display Port |
| Item Shape | Flat |
| Manufacturer | İnca |
| Connector Type | USB Type C |
| Connector Gender | Male-to-Male |
| Compatible Devices | Televizyon |
| Data Transfer Rate | 60 Hz |
| Indoor Outdoor Usage | Indoor |
| Connectivity Technology | USB |
| Recommended Uses For Product | Connecting USB Type-C devices to DisplayPort for 4K video output |
| Other Special Features of the Product | High Speed |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form