| Management number | 212361307 | Release Date | 2026/04/06 | List Price | $36.00 | Model Number | 212361307 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Color | Silver 256GB |
|---|---|
| Hard Drive | 256 GB |
| Model Name | iDiskk SSD |
| Read Speed | 450 Megabytes Per Second |
| Item Weight | 0.67 ounces |
| Manufacturer | iDiskk |
| Flash Memory Type | SSD |
| Item model number | Finger500-USB-256GB |
| Product Dimensions | 2.6 x 0.79 x 0.04 inches |
| Item Dimensions LxWxH | 2.6 x 0.79 x 0.04 inches |
| Connectivity Technology | USB |
| Hardware Connectivity Technology | USB Type A, USB Type C |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form