| Management number | 217623797 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $10.62 | Model Number | 217623797 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Size | 240x18cm |
|---|---|
| Color | As Shown |
| Style | fashion |
| Theme | Sports |
| Brand Name | ibasenice |
| Model Name | 0V017SJ07QXF5E2AR09X1W |
| Item Weight | 360 Grams |
| Manufacturer | ibasenice |
| Model Number | 0V017SJ07QXF5E2AR09X1W |
| Power Source | manual |
| Material Type | Nylon |
| Inner Material | PE, Nylon |
| Is Autographed | No |
| Operation Mode | manual |
| Outer Material | Nylon |
| Collection Name | 2022 |
| Item Dimensions | 94.49 x 7.09 x 3.94 inches |
| Toy Figure Type | Squishy |
| Number of Pieces | 4 |
| Number of Players | 2 |
| Additional Features | Promotes social skills, lightweight and portable, suitable for group play |
| Included Components | educational playthings |
| Is Assembly Required | No |
| Age Range Description | 1 |
| Educational Objective | Game and play |
| Are Batteries Required | No |
| Play Activity Location | Floor |
| Manufacturer Part Number | 0V017SJ07QXF5E2AR09X1W |
| Item Dimensions L x W x H | 7.09"W |
| Manufacturer Maximum Age MONTHS | 204.00 |
| Manufacturer Minimum Age MONTHS | 12.00 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form