| Management number | 212190580 | Release Date | 2026/04/06 | List Price | $20.00 | Model Number | 212190580 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Features high-quality material construction that aids to reduce issues affecting signal integrity while increasing system reliability.
| UPC | 886111699919 886111504596 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model Name | JC680A |
| Form Factor | ATX |
| Item Weight | 1.75 Kilograms |
| Manufacturer | HP Inc-613567 |
| Model Number | JC680A |
| BuiltIn Media | Power Supply |
| Cooling Method | Air |
| Item Type Name | HP Power Supply A5830/A5820/A5800 650W AC |
| Output Wattage | 650 Watts |
| Item Dimensions | 6 x 7 x 5 inches |
| Mfr Part Number | JC680A |
| Compatible Devices | Personal Computer |
| Warranty Description | 30 Days |
| System Bus Connector Type | 20 Pin, 4 Pin |
| Connector Type Used on Cable | ATX |
| Global Trade Identification Number | 00886111699919 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form