| Management number | 212261950 | Release Date | 2026/04/06 | List Price | $30.34 | Model Number | 212261950 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Product Name 8GB 2RX8 PC3-12800E-11 Kit
| UPC | 886112175269 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Voltage | 1.5 Volts |
| RAM Size | 8 GB |
| Model Name | 669324-B21 |
| Form Factor | DIMM |
| Item Weight | 16 ounces |
| Manufacturer | hp |
| Memory Speed | 1600 MHz |
| Number of Pins | 240 |
| Compatible Devices | Desktop, Server, Laptop |
| Data Transfer Rate | 1600 MHz |
| Additional Features | Lightweight |
| RAM Memory Technology | DDR3 |
| Column Address Strobe Latency | 11 |
| Global Trade Identification Number | 00886112175269, 04948382869227 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form