| Management number | 216142586 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $292.00 | Model Number | 216142586 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Key Features and Benefits:CPU: Intel Celeron G5905T (3.30 GHz base clock, 2 MB cache, 2 cores)Memory: Up to 32GB DDR4 RAMHard Drive: Up to 2TB PCIe NVMe M.2 Solid State DriveOperating System: Windows 11 HomeDisplay: 21.5" diagonal FHD VA ZBD anti-glare WLED-backlit, 250 nits, 72% NTSC (1920 x 1080)Touchscreen: NoGraphics: Intel UHD GraphicsPorts:2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate2 x USB 2.0 Type-A1 x HDMI 1.41 x headphone/microphone combo1 x RJ-45Media Drive: NoneOptical Drive: YesWireless Connectivity: Realtek Wi-Fi and Bluetooth comboKeyboard & Mouse: HP USB White wired keyboard and mouse comboPower Supply: 90 W Smart AC power adapterDimensions: 19.3" x 14.99" x 8.05"Weight: 12.57 PoundsColor: White
| UPC | 194850965494 |
|---|---|
| Brand | HP |
| Color | White |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | AIO |
| Model Year | 2022 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 21.5 Inches |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 22-df0003w |
| BuiltIn Media | Keyboard, Monitor, Mouse, Webcam |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 8.05 x 19.3 x 14.99 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 2 |
| Processor Speed | 3.3 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| Video Processor | Intel |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor Series | Celeron |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth |
| Additional Features | Anti Glare Display |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Dedicated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| Keyboard Description | US |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Wireless Compability | 5 GHz Radio Frequency |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form