| Management number | 215134911 | Release Date | 2026/04/12 | List Price | $176.00 | Model Number | 215134911 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||


| Size | 23.8-inch |
|---|---|
| Brand | HotYeah |
| Color | Black |
| Voltage | 12 Volts |
| Model Name | 23.8-inch Portable Smart Monitor |
| Resolution | 1080p |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Manufacturer | HotYeah |
| Model Number | G238AYBX |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| BuiltIn Media | 1 x Power Adapter, 1x Portable Smart TV, 1x Round Base, 1x Stand, 1x Tool Kit |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Response Time | 1 Milliseconds |
| Screen Finish | Matte |
| Viewing Angle | 178 Degrees |
| Warranty Type | 1 Year Manufacturer Warranty |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Has Color Screen | Yes |
| Compatible Devices | Desktop, Gaming Console, Laptop, Smartphone, Tablet |
| Display Technology | IPS |
| Hardware Interface | 3.5mm Audio, HDMI, USB Type C |
| Additional Features | Blue Light Filter, Built-In Speakers, Eye Care, Portable |
| Number of Batteries | 1 12V batteries required. (included) |
| Warranty Description | 1 Year Warranty |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, USB Type C, Wi-Fi |
| Item Dimensions D x W x H | 0.24"D x 8.27"W x 13.98"H |
| Specific Uses For Product | Business, Entertainment, Gaming |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 3 |
| Display Refresh Rate in Hertz | 60 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form