| Management number | 216051127 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $20.00 | Model Number | 216051127 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||




| Brand | GREENBOX |
|---|---|
| Color | Black |
| Duplex | [POSSIBLE] |
| Ink Colour | 2 Black |
| Model Name | 105A Toner Cartridges |
| Page Yield | 3000 |
| Manufacturer | GREENBOX |
| Model Number | 105A Black Toner Cartridges |
| BuiltIn Media | Toner Cartridge |
| Item Type Name | 105A black toner cartridge |
| Compatible Devices | Laser MFP 135a 135w 137fnw 107a 107w toner cartridges |
| Dualsided printing | No |
| Warranty Description | 2 years |
| Compatibility Options | Compatible |
| Other Special Features of the Product | High Yield |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form