| Management number | 216144438 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $371.60 | Model Number | 216144438 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Attention: Our specialization focuses on custom configured computers. The original package box might be opened to install an upgrade to meet the advertised specifications. Modified products have been professionally tested and resealed.Series: ASUS A3402WBA-WS503T 23.8" FHD AIO DesktopMonitor: 23.8" FHD(1920x1080) Touchscreen displayProcessor: Intel i5-1235U 10-Core Processor (Up to 4.4 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 12 MB Intel Smart cache, 10 Cores: 2 Performance Core + 8 Efficient Core, 12 Threads)Graphics: Intel Iris Xe GraphicsMemory: 8GB DDR4 SDRAM 3200 MHzHard Drive: 512GB SSDOperation System: Windows 11 ProOptical Drive:No Optical DriveKeyboard And Mouse: Wireless optical mouse, Wireless white keyboardWireless Connectivity: Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth 5.3Camera: 720p HD Camera with Privacy ShutterPorts and Connectors:1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support 5Gbps, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A support 5Gbps, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x RJ-45, 1 x Headphone/microphone comboDimensions & Weight: 21.22" x 6.50" x 16.65" inches, 11.90 lbsColor: White
| UPC | 753750917813 |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Color | White |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | A3402WBA-WS503T |
| Model Year | 2024 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Style Name | Windows 11 Pro |
| Item Weight | 11.9 Pounds |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | ASUS |
| Memory Speed | 3212 MHz |
| Model Number | A34JFYKU |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Power Cord, Speakers |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 2.3 GHz |
| Total Usb Ports | 6 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | Intel Core i5-1235U |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB Type C |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Wireless Technology | Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Xe Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Microphone, Touchscreen |
| Keyboard Description | Wireless white keyboard |
| RAM Memory Installed | 8 GB |
| Wireless Compability | 802.11ax |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | HDMI |
| Connectivity Technology | Bluetooth, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Number of Component Outputs | 1 |
| Personal Computer Design Type | All in One |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form