| Management number | 217752823 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $11.20 | Model Number | 217752823 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Fit for Nissan Rogue 2017 2018 2019 2020
| Color | Chrome |
|---|---|
| Brand Name | ApplianPar |
| Item Weight | 0.3 Kilograms |
| Manufacturer | ApplianPar |
| Model Number | 62072-6FL0A |
| Material Type | ABS Plastic |
| Item Type Name | kit |
| Exterior Finish | Chrome |
| Auto Part Position | Front |
| Automotive Fit Type | Vehicle Specific Fit |
| Manufacturer Part Number | 62072-6FL0A |
| OEM Equivalent Part Number | 62072-6FL0A |
| Compatible with Vehicle Type | Cars |
| Manufacturer Warranty Description | 12 months |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form