| Management number | 216403253 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | $8.64 | Model Number | 216403253 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||




| UPC | 711649756349 |
|---|---|
| Brand Name | MXZONE |
| Unit Count | 1 Count |
| Item Weight | 1.44 Kilograms |
| MERV Rating | 17 |
| Manufacturer | MXZONE |
| Model Number | 2609A |
| Material Type | active carbon |
| Product Grade | lightly used |
| Number of Items | 1 |
| Compatible Devices | Bissell Air320 Air220 aka 2609A Smart Air Purifier |
| Compatible Air Purifier Models | BISSELL 2609A, BISSELL 2768A |
| Item Dimensions L x W x Thickness | 17"L x 11.4"W x 2.5"Th |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form